Facebook
WhatsApp

Fifi tregon të vërtetën e historisë me Granitin: Para BBV ne kemi bërë një marrëveshje

Këngëtarja Filloreta Raçi e njohur si Fifi ka qenë e ftuar në “Cherry on Top” ku ka folur rreth eksperiencës në në Big Brother Vip. Fifi ka folur dhe rreth marrëdhënies me ish-futbollistin, Granit Cana.

E pyetur nga moderatorja Bora Zemani për keqkuptimet e historisë si ajo me Granitin, këngëtarja deklaroi se me ish-futbollistin kanë bërë një marrëveshje para se të hynin në Big Brother VIP.

Bora Zemani: Ishte Graniti një nga emrat që ti nuk duhet të mereshe në këtë eksperiencë?

Fifi: Po. Unë para se të hyja në Big Brother kam bërë një marrëveshje me Granitin.

Na ndiqni në rrjetet Sociale
Më të Lexuarat

ZoneVIP.al