Facebook
WhatsApp

FOTO-Ish-banorja e Big Brother pushime luksoze në Bali me partnerin biznesmen, pasi dolën publikisht, ajo nuk e fsheh lumturinë

Ish-banorja e Big Brother është duke shijuar lidhjen e saj të dashurisë me biznesmenin nga Kosova.

Në rrjetet sociale Diola ka ndarë foto e video nga pushimet e tyre këto ditë në Bali.

“Të mbështjellë në një ambient shumëngjyrësh dhe në dritën e fundit të ditës, ne jemi të humbur në shoqërinë e njëri-tjetrit. Të rrethuar nga eleganca, megjithatë është e qeshura jonë ajo që mbush vërtet ajrin. Një mbrëmje perfekte ku koha ndalon”, shkruan ajo.

Na ndiqni në rrjetet Sociale
Më të Lexuarat

ZoneVIP.al