Facebook
WhatsApp

FOTOT/ Erjola Doçi s’i lë vend imagjinatës, moderatores i ndodh incidenti me fustanin e çarë

Spektakli i gjysmëfinales së “BBV”, mbrëmjen e djeshme është hapur me një koreografi të jashtëzakonshme kërcimi nga ish-konkurrentët e këtij edicioni.

Gjatë kërcimit moderatores Erjola Doçi i ka ndodhur një incident me fustanin e saj.

E teksa balerini e ka çuar lart njërën këmbë për të kërcyer, ish-banores i dolën të brendshmet pasi kishte veshur një fustan të çarë te këmba.

Erjola e vuri re shumë shpejt që i kishin dalë të pasmet dhe vendosi dorën tek pjesët intime, megjithëse ky detaj nuk iu shpëtoi fansave.

Na ndiqni në rrjetet Sociale
Më të Lexuarat

ZoneVIP.al