Facebook
WhatsApp

Fryu qirinjtë e vetme/ Egla ‘kyçet’ në dhomë e përlotur

Egla Ceno, momentalisht e skualifikuar prej formatit të ‘BBV3’, ditën e sotme ka ditëlindjen.

E teksa ka fryrë qirinjtë e tortës e vetme, çifti Ilnisa-Meriton nuk ka gjetur qetësi as në atë moment sadopak të bukur për Eglën dhe pse duke e festuar e vetme.

Pjesë nga biseda:

Egla: Bravo Egla shumë mirë, gëzuar ditëlindjen zemër!

Sa bukur! Ma keni bërë tortën shumë bukur!

A mund të hiqeni se është ditëlindja ime? Kini mëshirë për një çast të tillë!

Ilnisa; Jo nuk hiqem. Mbaro me momentin dhe pastaj fillojmë me gjërat.

Meritoni: Po mos u merr me neve, vazhdo…

Gjithë këtë që keni bërë për ditëlindjen time, e paçit mbrapsht për ditëlindjet e juaja!

Na ndiqni në rrjetet Sociale
Më të Lexuarat

ZoneVIP.al