Facebook
WhatsApp

Gara shpejtësie me lamborghini në Tiranë, gjobitet reperi Don Xhoni

Reperi i njohur me origjinë nga Kosova, Xhonatan Isufi, ose i njohur si ‘Don Xhoni’, është kapur ditën e sotme nga Policia Rrugore teksa po bënte gara shpejtësie në rrugët e Tiranës. Ai po qarkullonte me automjet tip ‘Lamborghini’ ngjyrë portokalli, të cilën e ka publikuar dhe në Instagram.

Për shkak të shkeljes së qarkullimit rrugor, reperi u ndëshkua me masën administrative prej 40.000 lekë.

Na ndiqni në rrjetet Sociale
Më të Lexuarat

ZoneVIP.al