Facebook
WhatsApp

Gazetari thumbon Elia Zaharian: Pas martesës nisi të shiste p*rdhë

Gazetari shkruan se Elia ka jetuar në një apartament 1+1 të kohës së Enverit, ndërsa pas martesës me princ Lekën nisi të shiste p*rdhë në oborrin mbretëror.

Qarri shkroi në Instastory se Elia luante një rol në dy vjet, ndërsa pas lidhjes me princin, nisi të luante rolin e princeshës.

 

Reagimi i plotë: 

 

“Më pëlqeu titulli i peticionit “Nesër mund të jesh ti”. Në pamje të parë është frikësues por e vërteta është që kemi joshje. Nesër mund të jesh ti që nga 1+1 e kohës së Enverit të bësh pordh në oborrin mbretëror. Nesër mund të jesh ti që nga 1 rol në dy vjet të luash çdo ditë rolin e princeshës, pafundësisht. Nesër mund të jesh ti që godet tët shoq dhe shoqet e tua të bërtasin për dhunë. Nesër mund të jesh ti etj etj“.

 

Na ndiqni në rrjetet Sociale
Më të Lexuarat

ZoneVIP.al