Facebook
WhatsApp

Gjyshe Leta feston ditëlindjen/ Ja urimi i veçantë i Kiarës dhe Luizit

Nëna Leta, një figurë jo e panjohur për publikun, ditën e sotme feston ditëlindjen. Një urim i veçantë nuk kishte se si të mungonte dhe prej mbesës së saj, moderatores Kiara Tito.

Nëpërmjet një postimi në llogarinë personale të Instagram-it të Kiarës, moderatorja ka shkruajtur dy rreshta zemre për gjyshen e saj.

Edhe 100 nëna më e mirë në botë! Leta”-shkruan Kiara përbri fotografisë së saj me nëna Letën.

Ndërsa Luizi ka postuar një video të nëna Letës dhe krahas saj shkruan: Edhe 100 Leta diva 😍

Na ndiqni në rrjetet Sociale
Më të Lexuarat

ZoneVIP.al