Facebook
WhatsApp

Gloria “shpërthen” ndaj Dijonisit: Nuk dua të kem asnjë lidhje me ty

Siç duket ka mbaruar dhe qetësia në ‘Ferma VIP. Pasi shumë fermerë janë parë herë pas here të debatojnë me njëri-tjetrin.

Dijonisi dhe Gloria, mbremjen e djeshme janë “perplasur” me njëri-tjetrin, ku shkak është bërë ndarja e punëve në fermë.

Pjesë nga biseda:
Dijonisi: Pse më provokon?

Gloria: Unë të povokoj? Unë të thashë thjesht ulë zërin

Dijonisi: A kam thënë që nuk dua të zihem me ty?

Gloria: Po pse zihesh?

Dijonisi: Po ti pra më bërë të ziheshim. Për ofendimet të kërkoj falje.

Na ndiqni në rrjetet Sociale
Më të Lexuarat

ZoneVIP.al