Facebook
WhatsApp

Habit Graciano: Unë jam delja e zezë e këtij sezoni, askush nga banorët nuk më flet

Finalja e emisionit më të përfolur shqiptar momentalisht, “Big Brother VIP 3” dhe rrugëtimit të pesë finalistëve u mbajt me 25 Maj në Top Channel. Një reality-show i mbushur me lot, surpriza, dashuri, arritje, çmenduri, por mbi të gjitha transparencë. Edicionin e tretë të “Big Brother Vip” fituese u shpall Egla Ceno.

Ish-banori  Graciano Tagani ka qenë i ftuar ditën e djeshme në “E Diell N’Trip” me Beniada Nishanin dhe partneren e tij Argjira Spanca. Pasi u quajt si ‘delja e zezë’ e shtëpisë për shkak se për ish-banorët ishte si personazhi i keq i këtij edicioni, Graciano tregon se asnjë prej tyre nuk i flet edhe pse ky edicion ka mbaruar.

Na ndiqni në rrjetet Sociale
Më të Lexuarat

ZoneVIP.al