Facebook
WhatsApp

Habit Meritoni, i del Ilnisës kundër, mbron Julin

Big Brother duket se është në krizë çiftesh.

Ilnisa me Meritonin duket se janë duke e humbur marrëdhënien romantike që kanë pasur brenda shtëpisë së BBV.

Meritoni ka habitur teksa i ka dalë në mbrojtje Julit gjatë një debati që ai pati me Ilnisën.

Moderatorja po i kërkonte llogari se përse kishte qeshur me të gjatë në një situatë.

Kjo ka sjellë ndërhyrjen e Meritonit, i cili i ka dalë kundër Ilnisës dhe ka këshilluar Julin që mos i japë më llogari se çfarë bën.

 

Pjesë nga debati:

Juli: Pse mos qeshja unë

Ilnisa: Për ça qesh ti

Juli: Pse mos qesh

Ilnisa: Per ca qesh

Juli: Pse mos qesh

Ilnisa: Te duket per te qeshur

Juli: Paketa?

Ilnisa: Po

Juli: Se më qeshet

Ilnisa: Se te qeshet?! Apo qesh me tendence. Për ça qeshe, që vinë dhe më thonë njerëzit mua, qeshi Juli

Juli: Qesha në syrin tat.

Ndërhyn Meritoni

Meritoni: Pse ça ka faj mos me qesh, çfarë problemi ka

Juli-Ilnisës: Pse mos qesh?

Ilnisa: Për ça qesh që të qesh edhe unë

Juli: Më erdhi me qesh mo njeri

Meritoni: Nuk do të të japë ty llogari, ti e gjuan paketën, ky mos me qesh

Ilnisa: Po se ishin të lagura

Meritoni: Mos e justifiko veten

Meritoni – Julit: O vlla mos i jep përgjigje pse qeshe, muhabet pa lidhje.

Na ndiqni në rrjetet Sociale
Më të Lexuarat

ZoneVIP.al