Facebook
WhatsApp

Heidi debat me Rozën: Nuk të dhemb ty Romeo më shumë se mua!

Heidi dhe Roza janë përfshirë në një debat mes njëra-tjetrën pasditen e sotme, teksa Roza i ka thënë Heidit të kujdeset për Romeon, pasi e ka parë që ky i fundit ka humbur peshë përgjatë qëndrimit të tij brenda në shtëpi.

Mirëpo Heidi nuk e ka pritur siç duhet teksa i është kthyer Rozës që të mos flasë fare për Romeon dhe duke i thënë se ai nuk i dhimbset më shumë Rozës sesa vetë Heidit.

Pjesë nga biseda:

Roza- Ai djalë ka rënë 12 kg. Qëndroji mbrapa me bukën.

Heidi: Mos u fut fare në këto muhabete. Mos fol fare për atë. Mos fol fare! Nuk dua!

Na ndiqni në rrjetet Sociale
Më të Lexuarat

ZoneVIP.al