Facebook
WhatsApp

“Heidi hap sytë, Romeo fallco”/ Kush e solli dronin e famshëm për çiftin?

Parashutisti Arbër Xhaja ka zbuluar personin që dërgoi dronin për Heidin dhe Romeon. Teksa ishte i ftuar në një lidhje me Skype në ‘Fun Club’, ai tregoi se droni ishte porosi nga një vajzë që jeton në Itali, mirëpo nuk tregoi identitetin e vajzës.

“Stop maskilizmit, Romeo Fallco! Heidi hap sytë”– lexohej në pankartë.

 

Na ndiqni në rrjetet Sociale
Më të Lexuarat

ZoneVIP.al