Facebook
WhatsApp

“Hiqe dorën moj, mos më prek”- Degradon në prekje fizike debati mes Eglës dhe Meritonit: O gomarë

Meriton Mjekiqi dhe Egla Ceno kanë debatuar me njëri-tjetrin në shtëpinë e “BBVIP”, për shkak se banori po i thërriste aktoren “teta Eglantina”. Për të marrë “hak” konkurrentja kaloi në prekje fizike duke i kapur faqet disa herë moderatorin, teksa e cilësonte atë fëmijë.

“A je çmendur moj? Mos vazhdo të më kapësh më për fytyre teta Eglantina”- i tha Meritoni i acaruar, megjithëse Egla vazhdoi që t’ia kapte faqet derisa Liami dhe Julia i ndanë dyshen.

Pjesë nga debati:

Meritoni: Teta Eglantina, teta Eglantina

Egla: O gomarë

Meritoni: O gomarë! Pse ndihesh keq kur të thërras teta Eglantina? Është respekt

Egla: Edhe gomar respekt është

Egla i kap faqet me duar Meritonit, i cili acarohet keq

Meritoni: Pse më kap?

Egla: Se tetat kështu bëjnë me kalaj

Meritoni Ik moj mos e kap fytyrën time

Egla: Ti je bebush

Na ndiqni në rrjetet Sociale
Më të Lexuarat

ZoneVIP.al