Facebook
WhatsApp

“Historia po përsëritet”, Erjola “shpërthen” ndaj Romeos: Më ngjan me Donaldin dhe Beatrixën…

Teksa po diskutohej rreth momenteve të Heidit dhe Romeos gjatë kësaj jave, Erjola shprehu gjithashtu edhe mendimin e saj, ku tha se i ka mbështetur që në puthjen e parë, por tani ka ndryshuar këndvështrim.

Banorja tha se historia po përsëritet dhe Romeo po bën të njëjtën lojë si Donaldi me Beatrixën.

Romeo u shfaq i habitur dhe shprehu se loja e tij nuk ka asnjë të përbashkët dhe se argumenti i saj është i pavend.

Na ndiqni në rrjetet Sociale
Më të Lexuarat

ZoneVIP.al