Facebook
WhatsApp

”I pafe, i pafytyrë’’, Egla sherr me Meritonin: E ke gojën me myk

Egla dhe Meritoni, dy banorët e shtëpisë së Big Brother VIP, janë përfshirë në një debat të ashpër me njëri tjetrin.

Teksa qëndronin në oborrin e shtëpisë, Egla i thotë Meritonit se është i pafe dhe i pafytyrë.

Sipas Eglës, për ditëlindjen e saj Meritoni është sjell keq ndërsa Natën e Kadrit ndryshoi sjellje.

Egla: Ti provokon, nuk do arrish më asgjë tjetër

Meriton: Asnjëherë, është për përndjekje

Egla: E ke gojën me myk të bardhë

Meriton: Ça nuk the për profesionin. Përmend çmimet, televizionin, me punu në televizion është respekt. Me fe thotë kujdes…

Egla: Ti je i pafe, sepse natën e Kadrit, pasi më nxive ditëlindjen time ke ndryshuar nga ‘kështu kështu’.

Besimtar është gjithë vitin, jo vetëm një natë

Meriton: E ofendon tjetrin, qëndro vetvetja, çoje ndonjë shishe për qejf

Egla: Je i pafytyrë. Ta dhashë mundësinë të flasësh, tani mos fol më

Na ndiqni në rrjetet Sociale
Më të Lexuarat

ZoneVIP.al