Facebook
WhatsApp

I PARI! BBV Kosova triumfon në Holandë mes dhjetëra produksioneve botërore

Në Amsterdam të Holandës, “Banijay” – kompania që prodhon dhe licenson reality show ‘Big Brother’ në gjithë botën, po organizon një ndryshim me rastin e 25 -vjetorit të formatit, i cili edhe pas një qerek shekulli po rezulton shumë i suksesshëm në shumë vende të botës.

Produksione nga e gjithë bota janë mbledhur në këtë eveniment dhe në mesin e çmimeve të ndara, kompania mediatike ‘Banijay’ në kategorinë e performancës më të lartë, ia ka dhënë çmimin ‘Big Brother VIP Kosova’ për shkak të nivelit të lartë të rekordit të audiencës në sezonin e dytë të tij.

Na ndiqni në rrjetet Sociale
Më të Lexuarat

ZoneVIP.al