Facebook
WhatsApp

I shau nënën Meritonit, Ledioni i kthehet keq Eglës

Prime i sotëm sikundër ndodh prej tre muajsh ka nisur me debate të ashpra.

Tema e dytë e diskutimit ishte debati Egla-Meriton, lidhur me një “batutë” që banorja i bëri moderatorit në lidhje me nënën e tij.

Ndërsa Egla po përpiqej të justifikonte fyerjen “marre kush të ka rrit ty”, Ledioni iu kthye ashpër Eglës.

Ledioni: E kemi thënë disa herë në këtë edicion është e ndaluar të përmenden banorë nga jashtë dhe e gjej fare të pavend Egla, që një ditë pasi Juli takoi vajzën e tij që sapo mbushi 18 vjeç ti fillove t’ia përmendje përpos kërkesës së tij, pavarësisht kush ka të drejtë. Mos e bëj Egla, është kaq e thjeshtë, nuk ka komplikime, kaq!!

 

Na ndiqni në rrjetet Sociale
Më të Lexuarat

ZoneVIP.al