Facebook
WhatsApp

Ilnisa Agolli shtatzënë? Gazetarët: Dukej shumë e emocionuar me Meritonin, ishte pa fjalë dhe gati…

Mbrëmë në Prime e ”Big Brother Albania Vip 3”, Meritoni u suprizua nga një takim shumë emocional nga e dashura e tij, Ilnisa Agolli, po ashtu ish-konkurente në këtë edicion. Shumë puthje dhe lot mes çiftit. Ky takim është komentuar edhe në emisionin ”Shqipëria Live”, ku gazetarja Neda Balluku foli për një shtatzani të dyshuar të Ilnisës.

”Vetëm mua mu duk Ilnisa si shtatzënë? Vetëm mua më dha një ndjesi sikur është shtatzënë”,-tha Balluku. Edhe Olta Sheta, e cila ka qenë në Big Brother vite më parë, tha të njëjtën gjë, që Ilnisa i dha ndjesinë sikur është shtatzënë. ”Mbeti pa fjalë gjatë takimit, dhe nuk ndodh që Ilnisa të mos ketë fjalë”. Gazetaret folën edhe duke u bazuar tek veshja e Ilnisës, që i tregonte një bark si shtatzënë.

Ilnisa dhe Meritoni dy ishin të prekur thellësisht nga takimi, ka qenë Ilnisa ajo që ka emocionuar më shumë publikun. Vargjet e saj dhe dedikimi i ndjerë për Meritonin kanë dhuruar një moment të paharrueshëm dhe kanë treguar thellësinë e ndjenjave të tyre.

Ky rikthim i Ilnisës në ”Big Brother Albania Vip 3” jo vetëm që ka rikonfirmuar lidhjen emocionale mes të dyve, por edhe ka dëshmuar se ndjenjat e krijuara brenda shtëpisë më së shumti vazhdojnë të jetojnë edhe jashtë saj.

Na ndiqni në rrjetet Sociale
Më të Lexuarat

ZoneVIP.al