Facebook
WhatsApp

Ina-Ilnisës: Turp të madh të një gruaje që tallet me të dashurin në krevat

Ditën e sotme në ‘Fan Club’ është diskutuar lidhur me ‘përplasjen’ mes familjarëve të dy prej banoreve të shtëpisë së ‘BBV3’, Ilnisës dhe Eglës.

I ftuar në emision, vëllai i Ilnisës është përfshirë në një debat me Ina Kollçakun e cila është shprehur se ai nuk duhet të marrë për bazë deklaratat që kanë ardhur nga Instagrami i Eglës ndërkohë që nuk ka qenë vet ajo përdoruese e tij

Ina: Me Instagram-in e Eglës kur ajo s’e ka në kontroll ti sheh kontrastin me Eglën brenda. Është shumë e shëmtuar! Ilnisa s’të lë as ta mbrosh. Kjo është e shëmtuar ka qëllim ta indimidojë, ta kujtojë, ta shpërqëndrojë nga loja Ilnisa nuk po bën më lojë. Ka kohë që vetëm ha dhe fle. Ti nuk ke bërë asgjë, do doja të kisha Ilnisën por ti vjen këtu sepse je vëllai i Ilnisës.

Turp të madh të një gruaje të rritur që tallet me të dashurin në krevat.

Na ndiqni në rrjetet Sociale
Më të Lexuarat

ZoneVIP.al