Facebook
WhatsApp

Ishte apo jo Egla e izoluar në dhomën e bardhë? Mario Deda publikon fotot: Mashtrim…

Izolimi i Eglës në dhomën e bardhë ka ngritur shumë pikëpyetje tek publiku pasi pamjet e saj nuk janë transmetuar të plota. Një video e aktores e cila lëvizte në Tiranë nën shoqërin; e shoqes së saj të ngushtë kanë bërë xhiron e rrjetin.

Ndërsa dyshimet për izolimin e Eglës i ka ngritur dhe vëllai i Jul Dedës, Mario Deda i cili ka publikuar në Instastory një foto ku shikohet aktorja në një makinë.

 

Krahas fotos Mario shkruan: 48 orshi i Eglës në dhomën e bardhë…MASHTRIM

Na ndiqni në rrjetet Sociale
Më të Lexuarat

ZoneVIP.al