Facebook
WhatsApp

“Jam e zhgënjyer, nuk i ka rënë më telefonit”, Rike Roçi përballet me Jul Dedën

Mbrëmjen e djeshme në një lidhje live me “Top Arena” ishte ish-banorja e “BBV”, Rike Roçi e cila raportonte nga vendi ku ishin mbledhur tifozët për të parë ndeshjen Gjermani-Skoci.

Ajo u përball me Jul Dedën i cili ndodhej në studio dhe i kërkoi llogari se përse nuk e ka telefonuar apo nuk e ka takuar më.

Biseda:

Rike Roçi: Me Jul Dedën jam pak me nerva sepse del vetëm me gocat e tjera dhe me mua fare, prandaj jam pak xheloze.

Jul Deda: Duke bërë prova për këtë emisionin e ri apo jo? Pastaj ti ke fatin që të dalësh vetëm për vetëm Rike.

Rike Roçi: Jemi dhe komshinj o Jul Deda dhe një telefonatë duhet ta bësh.

Jul Deda: Po do ju vijmë në shtëpi me një kile sheqer moj Rike çke?

 

Na ndiqni në rrjetet Sociale
Më të Lexuarat

ZoneVIP.al