Facebook
WhatsApp

“Je arsyeja e fitores”/Meriton Mjekiqi feston ditëlindjen larg Ilnisa i bën urimin e veçantë të dashurit të saj

Meriton Mjekiqi feston sot ditëlindjen. Ndryshe nga çdo vit tjetër këtë ditë kaq të rëndëishme për të, konkurrenti do ta festojë brenda reality show-t. E teksa ora shënoi 00:00 banorët e uruan Meritonin për ditëlindje, ndërsa nuk kanë munguar as urimet e familjarëve dhe të dashurve të tij.

Mes urimeve ishte dhe ai i Ilnisa Agollit, partneres së tij që njohu gjatë “BBV”. Përmes një postimi në Instastory Ilnisa sapo akrepat e orës shënuan 00:00 e ka uruar Meritonin me fjalë zemre

Gezuar ditelindjen Meritoni im. Je arsyeja e FITORES time”- shkruan Ilnisa në një foto të publikuar në “instastory”.

Na ndiqni në rrjetet Sociale
Më të Lexuarat

ZoneVIP.al