Facebook
WhatsApp

Jetmiri i revoltuar: Juli ose është kokëbosh ose delirant!

Juli theu rregullat e “Big Brother Vip” ditën e djeshme, pasi hapi një zarf pa leje në dhomën e rrëfimit. Nga kjo ai prishi dhe lojën e buxhetit, duke i lënë banorët me vetëm 10% të buxhetit.

Kjo situatë është komentuar dhe në ‘Prime-n’ e sotëm, ku Jetmiri ka ngritur gjithashtu akuza ndaj Julit dhe Romeos.

Jetmiri: Juli ose është kokëbosh ose delirant!

Juli: Nuk jam lider por Jetmiri ngatërron termat. Unë e kam dhënë arsyen time por Jetmiri zgjodhi të mos e dëgjonte. Zura dhe be po kjo s’ka rëndësi për Jetmirin.Jam krejt i zhgënjyer prej një njeriu që ka qenë njëherë fitues i kësaj loje.Ky njeriu ose është injorant, delirant ose është atakues i dobët i kësaj loje.

Romeo: Kemi Jetmirin përballë që shkon dhe vjell tek dhoma e rrëfimit.

Juli: Dua të falenderoj që ke ardhur nga jashtë dhe ke ardhur tek dy më të mirët!

Romeo: Është dita e 52 kjo do nerva o zemra ime e vogël.

Na ndiqni në rrjetet Sociale
Më të Lexuarat

ZoneVIP.al