Facebook
WhatsApp

Jetmiri zbulon 3 lojtarët më të fortë të shtëpisë

 

Në lojën “E vërtetë apo sfidë”, Jetmir Salaj ka vendosur që të zbulojë banorët më të fortë në shtëpinë e “Big Brother VIP 3”, sipas tij.

I pyetur nga Egla Ceno se “kush janë sipas teje 3 lojtarët më të fortë në shtëpi”, Jetmiri përmendi Meriton Mjekiqin, Ledjona Xheladinajn dhe Egla Cenon.

“Ti, Lediona dhe Meritoni”, u shpreh Jetmiri.

Kujtojmë që pasi u bë pjesë e garës për të fituar çmimin e madh, Jetmiri ka sjellë mjaft dinamika në shtëpi duke u bërë një protagonist mjaft i komentuar.

 

https://www.instagram.com/bigbrotheralb_vip/?utm_source=ig_embed&ig_rid=3ac14eee-9a60-467b-b0a8-01f402401bc5

Na ndiqni në rrjetet Sociale
Më të Lexuarat

ZoneVIP.al