Facebook
WhatsApp

“Ju q*fsha familjen”! Meritoni kalon limitet, shan banorët nga familjarët

Një video e cila po qarkullon kudo nëpër rrjet, tregon Meritonin që ka kaluar çdo limit dhe ka reaguar ashpër ndaj Liamit.

Gjatë debatit, Meritoni ka ngritur tonet ndërsa i është afruar Liamit duke i thënë që të largohet, aq sa në një moment ai futet në tualet dhe shan: “Ju q*fsha familjet”.

Laimi në mënyrë të vazhdueshme i ka kërkuar që të qetësohet.

Pas këtij debati me tone të larta, Meritoni është thirrur në dhomën e rrëfimit. Nuk dihet nëse do të merret ndonjë masë për moderatorin.

Pjesë nga debati:

Meritoni: A po të them ik o burr, a jam duke të thënë ik o zotni! Mos mu afro ik…

Liami: Po çfarë ke mo vlla, qetësohu

Meritoni: Ik, a ke mundësi me ik, Ik o zotni, mos të të shoh

Liami: O shqiptar, jemi të dy shqiptarë dhe jo të Kosovës dhe Shqipërisë

Meritoni: Ik, mos të shoh. Jau q*fsha familjen

Na ndiqni në rrjetet Sociale
Më të Lexuarat

ZoneVIP.al