Facebook
WhatsApp

Juli: Po të mos lidhej Ilnisa në shtëpi, Egla do të ishte jashtë!

Orët e para të mëngjesit, Graciano, Erjola, Françeska, Çimi dhe Juli kanë analizuar lojën e disa prej banorëve të shtëpisë së ‘BBV3’.

Një prej tyre ka qenë Meritoni dhe më pas është komentuar dhe Ilnisa e cila nuk është më pjesë e garës.

Juli shprehet se nëse Ilnisa nuk do të ishte lidhur me Meritonin dhe do të vazhdonte të luante njësoj sikur në fillim të formatit, ajjo jo vetëm që do të ishte pjesë e garës por aktorja Egla Ceno do të ishte jashtë shtëpisë

“Po të mos lidhej Ilnisa, po të vazhdonte me atë llogjikën e fillimit, sot Egla do të ishte jashtë. Do të kishte dalë Egla me kohë!”- shprehet Juli.

Na ndiqni në rrjetet Sociale
Më të Lexuarat

ZoneVIP.al