Facebook
WhatsApp

Julia-Romeos: Atje jashtë mbase je i suksesshëm, këtu je humbës!

E teksa po qëndronin në oborr, duket se biseda mes Julias dhe Romeos ka agravuar. Banorja i është drejtuar Romeos duke i thënë se ai nuk është një lojtar i dobët ama në atë format është humbës, duke e krahasuar gjithashtu dhe me suksesin që aktori gëzon jashtë ambienteve të shtëpisë.

“Po i dobët nuk je. Në këtë lojë je humbës, atje jashtë mbase je i suksesshëm. Nuk është bukur të dalësh me kokën ulur që ktej, se hyre si legjendë…”- është shprehur Julia.

Na ndiqni në rrjetet Sociale
Më të Lexuarat

ZoneVIP.al