Facebook
WhatsApp

Justin Bieber dhe Haily presin një fëmijë

Justin Bieber dhe Hailey Baldwin Bieber janë në pritje të fëmijës së tyre të parë së bashku. Çifti e bëri të ditur lajmin në një postim në Instagramin e të dyve, ku kanë shpërndarë një video të ëmbël si dhe foto ku Hailey shfaqet me barkun e rrumbullakosur.

Spekulimet për shtatzëninë e Hailey kanë nisur që nga korriku i vitit 2023, kur një video e çiftit duke u shoqëruar me miqtë u bë virale.“E di që je shtatzënë, por…” tha një mik në pamjet e paparacëve përpara se Justin, t’i largonte. ata.

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Justin Bieber (@justinbieber)

Na ndiqni në rrjetet Sociale
Më të Lexuarat

ZoneVIP.al