Facebook
WhatsApp

“Ka shoqe Dorinën”, përgjigjja epike e Françeskës nëse e tradhton burri

Françeska Murati është pyetur mbrëmjen e kaluar nga Romeo Veshaj në lidhje me bashkëshortin e saj.

Ke merak për Egysin jashtë tani?”, duke nënkuptuar se mos ajo ka frikë që bashkëshorti do ta tradhtojë pasi u bënë disa muaj që ajo është futur në shtëpinë më të famshme në Shqipëri.

Duke qeshur, Françeska fik mikrofonin që mos të dëgjohet dhe tha: “Ka shoqen e tij më të mirë Dorinën”.

“Sa budallaqe”, u shpreh Romeo, ndërsa Julian Deda shtoi:

“Mirë se e paske lënë në duar të sigurta”

Na ndiqni në rrjetet Sociale
Më të Lexuarat

ZoneVIP.al