Facebook
WhatsApp

Kastro Zizo: Meri Shehu e ka gjobën të rëndë!

Këngëtari Kastro Zizo, ka dhënë së fundmi një intervistë për Bora Zemanin. Veç projekteve muzikore, ai ka përmendur edhe një personazh të njohur të fushës së astrologjisë, Meri Shehu që, siç thotë, e ka edhe mikeshë, mirëpo, gjërat duken se kanë ndryshuar.

Këngëtari u pyet për një frazë në këngën e tij të re, ku thuhet “Meri do kulaç”. Ai tha se do donte që Meri të ishte pjesë e këngës, por “e ka gjobën e lartë”.

Kastro: Do doja që në këtë këngë të ishte dhe Meri duke kërcyer. E kam relativisht mikeshë, ia kam bërë një ftesë dhe kam marrë një përgjigje diplomatike. Meri pas daljes së BB e ka “gjobën e rëndë”.

 

Na ndiqni në rrjetet Sociale
Më të Lexuarat

ZoneVIP.al