Facebook
WhatsApp

Këngëtari i njohur do të bëhet baba për herë të parë

Këngëtari i mirënjohur shqiptar, Ermal Meta së shpejti do të bëhet baba për herë të parë. Lajmin e ëmbël Ermali e ka ndarë me ndjekësit e tij në Instagram, duke postuar një pulovër të bardhë.

”Kjo do të jetë pulovra jote e parë. Po të presim. Mos u nxito, por mos u vono shumë pasi ne nuk mund të bëjmë pa ty tani. Të presim pasuri e vogël, na sill verën. Mami dhe babi yt”, shkruan ai.

Ermali është në një lidhje me italianen Chiara Sturda, që prej 4 vitesh.

Na ndiqni në rrjetet Sociale
Më të Lexuarat

ZoneVIP.al