Facebook
WhatsApp

Këngëtarja Olivia Rodrigo më hot se kurrë, del me bikini në rrugët e Kalifornisë

Vera po afron dhe Olivia Rodrigo duket se po i pret me padurim pushimet e saj.

Këngëtarja 21-vjeçare ka bërë një postim në rrjetet sociale, ku dëshmon se tashmë ka hyrë përgjithmonë në stinën e verës.

Në postimin që ka bërë në llogarinë personale në Instagram, Olivia Rodrigo ka publikuar një sërë fotosh nga Kalifornia. Këngëtarja është parë javën e kaluar, teksa ka kaluar disa ditë atje me shoqen e saj të ngushtë.

Në fotot e publikuara nga ylli, ajo pozon me bikini në rërë, ndërsa nuk heziton të qëndrojë në rrugën kryesore të qytetit.

 

 

Olivia Rodrigo2
Olivia Rodrigo3

Në fotot e tjera që ka postuar, Olivia Rodrigo i ka treguar audiencës edhe disa nga pjesët e qytetit që i kanë pëlqyer.

Na ndiqni në rrjetet Sociale
Më të Lexuarat

ZoneVIP.al