Facebook
WhatsApp

Kiara Tito publikon foto me vajzën

Kiara Tito ka publikuar foton e parë zyrtare me vajzën dhe Luiz Ejllin.
Moderatorja ka shkruar: Sa shpejt ndryshon gjithçka!

Kujtojmë se dashuria e tyre filloi në “Big Brother Vip”, mes shume kritikash dhe komplimentesh.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Kiara Tito (@kiaratito)

Na ndiqni në rrjetet Sociale
Më të Lexuarat

ZoneVIP.al