Facebook
WhatsApp

Kiara Tito publikon foton e vajzës, Luiz Ejlli bën komentin epik: Vetëm gishtat e këmbës i ka si unë…

Moderatorja Kiara Tito dhe Luiz Ejlli dy javë më parë janë bërë prindër për herë të parë, e vogla e tyre Luna Mari Ejlli ka ardhur në jetë.

Së fundmi Kiara ka ndarë me ndjekësit një foto të vogëlushes, duke i mbuluar fytyrën.

Bëra një dëshirë dhe ajo mu realizua”- shkruan ajo krahas fotos së Lunës, duke treguar se mezi ka pritur që të mbajë në krahë të voglën e saj.

Megjithatë vëmendjen e ka marrë një koment i Luizit në postimin e moderatores.

Këngëtari ka treguar se Luna i ka ngjarë atij edhe te nga gishtat e këmbës.“Veç gishtat e këmbës i ka si unë të tjerat dihet…si unë prap”– ka shkruar këngëtari.

Na ndiqni në rrjetet Sociale
Më të Lexuarat

ZoneVIP.al