Facebook
WhatsApp

Kiara zbulon se si do të quhet vajza, ja kushti që i ka vendosur Luizi

Moderatorja Kiara Tito ishte e ftuara e radhës e emisionit më të ri në Top Channel, “Cherry on Top” me moderatoren Bora Zemani.

Një intervistë ekskluzive, Kiara tregoi për muajt e fundit të shtatzënisë, emrin e vajzës dhe planet e familjes.

Sa i përket emrit, Kiara zbuloi se emri i bebes do të nisë me shkronjën “L”.

E kemi zgjedhur emrin pas shumë muajsh kërkimesh e zgjodhëm emrit, shkronjën e parë ekskluzive “L”. Ishte kërkesë e Luizit, vendosja si të duash, por dua shkronjën “L”. #Top Channel

Na ndiqni në rrjetet Sociale
Më të Lexuarat

ZoneVIP.al