Facebook
WhatsApp

Klodian Duro “shpërthen” keq ndaj Julian Dedës dhe Arbër Hajdarit: Kjo është Shqipëria e k*rvave…

Ish-futbollisti i kombëtares, Klodian Duro, ka shënjestuar opinionistin e “Big Brother Vip”, Arbër Hajdarin dhe aktorin e humorit Jul Dedën, të cilët kanë pasur një debat të fortë me Egla Cenon gjatë Prime të mbrëmjes së djeshme.

Duro, me nota irone i ka etiketuar të dy, si “çunat e baballarëve që hanë bukë me emrin e babait”.

Na ndiqni në rrjetet Sociale
Më të Lexuarat

ZoneVIP.al