Facebook
WhatsApp

“Kontrata duhet respektuar”, Jetmiri i frikësohet ‘fatit’ të Olsi Bylykut

Teksa pas largimit nga formati i ‘BBV3’ me dëshirë të plotë, Jetmir Salaj sulmoi ‘Top Channel” duke paralajmëruar se do të tregonte në publik çdo padrejtësi të bërë ndaj tij çdo gjë që ndodhte në prapaskenë, ai jo vetëm që nuk tregoi asgjë por në ‘Prime-n’ e djeshëm zgjodhi të ulej në karriget e studios së ‘BBV3’

Padiskutim që kjo gjë doli në kontradiktë me ato që ish-banori kishte thënë. Pasi doli ‘keq’ në publik për gjestin e bërë, Jetmiri nëpërmjet një postimi në Instastory është munduar të justifikohet duke thënë: “Për të gjithë injorantët dhe trimat, një kontratë është një kontratë dhe duhet respektuar.”

Na ndiqni në rrjetet Sociale
Më të Lexuarat

ZoneVIP.al