Facebook
WhatsApp

Kris Jenner diagnostikohet me tumor

Kris Jenner ka folur për një frikë shëndetësore duke zbuluar se është diagnostikuar me tumor.

Në trailerin e sezonit të pestë të “The Kardashians”, të publikuar më 8 maj, matriarku i familjes ndan rezultatet nga takimi i saj i fundit mjekësor me vajzat e saj.

“Unë bëra skanimin tim”, shpjegon një Kris me të dashurin Corey Gamble në krah të saj.

“Ata gjetën një kist dhe si një tumor i vogël”, shton ajo.

Ndonëse traileri nuk zbulon ndonjë informacion të mëtejshëm – si ku është tumori apo nëse është malinj – klipi tregon disa nga reagimet e familjes.

Khloe Kardashian mund të shihet duke u zymtë, përballë Kris, dhe një skenë pasuese tregon Kendall duke i dhënë një përqafim ngushëllues Kylie-t, ndërsa manjati i bukurisë shpërthen në lot.

Na ndiqni në rrjetet Sociale
Më të Lexuarat

ZoneVIP.al