Facebook
WhatsApp

Krisja e miqësisë me çiftin, flet Efi Dhedhes: Kiarën e kam uruar për vajzën!

Mi Ish-banorja e “BBV”, Efi Dhedhes, ka folur së fundmi për marrëdhënien me Kiara Titon dhe Luiz Ejllin, me të cilët nga shokë të ngushtë u kthyen në “armiq”.

Në një intervistë, Efi është shprehur se me Luizin nuk do të flasë më kurrë pas prishjes së shoqërisë mes tyre, ndërsa shtoi se ka uruar vetëm partneren e tij për ardhjen në jetë të vajzës Luna Mari.

“Po patjetër, nuk na lënë fansat mos ta bëjmë publikisht. Nuk i kam blerë dhuratë”- tha ajo.

Na ndiqni në rrjetet Sociale
Më të Lexuarat

ZoneVIP.al