Facebook
WhatsApp

“Kur s’bëhet diçka, s’bëhet!”/ Sara ka dy fjalë për Heidin dhe Romeon

Ndonëse tashmë një ish-konkurrente, Sara Gjordeni duket se i ndjek me përparësi dinamikat në “BBV3”.

Pasditen e sotme, nëpërmjet një postimi në “Instastory” ajo ka komentuar “dramën” e fundit Heidi-Romeo. Ajo shprehet se ata janë banorë më interesant vetëm dhe sipas saj romanca e krijuar mes tyre më shumë po i penalizon por edhe po luhet me shumë zor.

‘Edhe Heidin dhe Romeo i kam mështetur shumë herë pas here. Me çfarë kam dëshmuar dhe ndjerë vetë brenda në shtëpi e them me bindje të plotë se ata janë banorë më intereant vetëm. Kjo karta e çiftit dhe romancës përveçse më shumë po i penalizon sesa favorizon po luhet me shumë zor. Kur s’bëhet diçka s’bëhet…’-shkruan Sara.

Na ndiqni në rrjetet Sociale
Më të Lexuarat

ZoneVIP.al