Facebook
WhatsApp

“Lali i kape ca fansa italianë e?”/ Egla dhe Juli ngacmojnë Romeon: Kishte të drejtë Erjola

Egla Ceno dhe Julian Deda ditën e sotme kanë bërë shaka me Romeo Veshajn për romancën e tij me Heidi Baçi në shtëpinë e “Big Brother VIP3”.

Banorja i tha Romeos se tashmë është bërë i njohur edhe në Itali, duke nënkuptuar lidhjen me Heidin e cila ishte një ndër banoret që bëri bujë me largimin nga “Grande Fratello”.

“Lali i kape ca fansa italianë ë? Tha mirë Erjola” – i tha Egla aktorit duke qeshur së bashku me Julin.

“Se besoj njeri këtë të shkretën. Erjola paska qenë nëna. Bëjmë shaka, bëjmë shaka”- vazhdoi aktorja, ndërsa Romeo nuk reagoi fare.

Pas vizitës së të atit, i cili i kërkoi Heidit që të hiqte dorë nga çmimi i madh për shkak të afërmitetit të madh që ajo kishte krijuar me aktorin disa vite më të madh në moshë, Massimiliano Varrese.

Na ndiqni në rrjetet Sociale
Më të Lexuarat

ZoneVIP.al