Facebook
WhatsApp

Lë pas hatërmbetjet? Romeo Veshaj rikthehet sonte në ekran, ç’pritet të tregojë?

Romeo Veshaj do rikthehet sonte në ekran. Që prej datës 25-Maj, datë e cila përkon me finalen e edicionit të tretë të BBV3, Romeo nuk i shfaq më kurrë në ekran, madje ai nuk ishte prezent as në “Post BBV” dhe as në “AfterParty”.

Pas pushimeve me Heidi Bacin, Romeo do shfaqet sonte, aty ku pritet të tregojë se çfarë ka ndodhur me të e përse vendosi të distancohej nga Big-u.

Aktori do shfaqet sonte në Top Arena, ashtu sikurse është bërë e ditur në postimin e publikuar në Instagram.

Na ndiqni në rrjetet Sociale
Më të Lexuarat

ZoneVIP.al