Facebook
WhatsApp

Ledjona për Luizin: Më ka bërë bllok! Nuk e di çfarë ka

E ftuar në ‘Top Albania Radio’ ka qenë gazetarja e nohur Ledjona Xheladinaj dhe në të njëjtën kohë një nga personazhet më të komentuara në rrjet për sa kohë ishte pjesë e formatit të ‘BBV3’.

Sakaq gjatë intervistës së saj, Ledjona ka folur dhe për raportin me Kiara Titon dhe Luiz Ejllin. Duke i uruar çiftit për ardhjen në jetë të vajzës, Ledjona shprehet se Luizi i ka bërë bllok teksa shprehet se nuk di asgjë pse kjo mund të ketë ndodhur.

Kiarën e kam shumë xhan, tani që është bërë dhe mami i urojmë jetë të gjatë vajzës. Ka qenë një pyetësor në Instagram-in tim dhe jam pyetur për Luizin dhe faktikisht nuk më dilte që ti bëja tag dhe thash më ka bërë bllok. Nuk e di pse Luizi sepse unë e kam vlerësuar. Se di çfarë ka e se ku i ka ngelur hatri…”- shprehet Ledjona.

 

Na ndiqni në rrjetet Sociale
Më të Lexuarat

ZoneVIP.al