Facebook
WhatsApp

Ledjona Xheladinaj poston fotografinë e ëmbël me të bijën

Ledjona Xheladinaj është shndërruar në një personazh mjaft të komentuar në media. Pjesëmarrja e saj në edicionine tretë të BBV, u komentua mjaft pozitivisht nga publiku shqiptar.

Që pas daljes nga shtëpia më e famshme në Shqipëri, Ledjona është shumë aktive në rrjetet sociale, ku shpesh herë komunikon virtualisht me ndjekësit e saj.

Së fundmi, gjatë një pyetsori në Instastory, ish-banorja e BBV ka biseduar me përdoruesit e rrjeteve sociale, ku një ndër ta i shkruan për marrëdhënien e bukur që ajo ka me vajzës.

Si rrallë herë, Ledjona ka publikaur një fotografi me vajzën e saj, e cila mesa duket nuk i ka aspak dëshirë të shfaqet në publik.

Eshtë fantastike lidhja që ke me vajzën por nuk poston shumë më të”, shkruan ndjekësja.

“Ndryshe nga unë, nuk i ka qejf fotot dhe boll e kapa prime-n thotë kur ishte ti brenda”, i është përgjigjur Ledjona, bashkangjitur fotografisë së ëmbël me të bijën.

Na ndiqni në rrjetet Sociale
Më të Lexuarat

ZoneVIP.al