Facebook
WhatsApp

Leku letër! Ja sa ka kushtuar veshja e Françeskës sonte

Françeska Murati është komentuar shumë për çmimet marramendëse të veshjeve të saj. Edhe look-u i sotëm nuk bën përjashtim.

Look-u total i ‘Prime-t’ të sotëm ka kushtuar plot 3863 euro.

Përfshirë këtu fustanin e markës Alessandra Rich 2525€, takat Miu Miu 930€ dhe vathët e markës Alessandra Rich 408€.

Na ndiqni në rrjetet Sociale
Më të Lexuarat

ZoneVIP.al