Facebook
WhatsApp

Lënë pas inatet, Ilnisa dhe Erjola përqafohen ‘live’ në emision

Siç edhe e kemi parë, Erjola Doçi dhe Ilnisa Agolli nuk kanë patur raport miqësor me njëra-tjetrën në “Big Brother Albania VIP 3”.

Gjithsesi duket se të dyja ish-banoret i kanë lënë pas inatet në përfundim të kësaj eksperience.

Në “Top Arena”, Erjola dhe Ilnisa i shtrinë dorën njëra-tjetrës, e më pas u përqafuan, duke hedhur çdo gjë mbrapa.

Na ndiqni në rrjetet Sociale
Më të Lexuarat

ZoneVIP.al