Facebook
WhatsApp

Liam Mandiaro, banori më i ri i shtëpisë së Big Brother Vip

Ashtu siç pritej Liam Mandiaro sapo është futur në shtëpinë më të famshme në Shqipëri.

Ish-finalisti i Big Brother 5 pritet që të sjellë dinamika të reja në një shtëpi tepër të përçarë dhe të polarizuar.

Gjatë mbrëmjes së sotme pritet të hyjë edhe fituesi i Big Brother 3, Jetmir Salaj.

Nuk dihen ende arsyet pse produksioni i spektaklit më të ndjekur në vend ka ftuar dy nga lojtarët më të mirë të këtij kompeticioni.

Na ndiqni në rrjetet Sociale
Më të Lexuarat

ZoneVIP.al