Facebook
WhatsApp

Live nga studio e ‘BB’,Ledioni uron në mënyrë të veçantë Luizin dhe Kiarën

Teksa mesditën e sotme çifti Kiara-Luiz morën dhuratën më të bukur në botë, ardhjen në jetë të vajzës së tyre, urimet e përzemërta nuk kanë munguar prej askujt.

Sakaq në ‘Prime-n’ e sotëm, një urim i veçantë ka ardhur nga studio e ‘BBV3’ ku Ledion Liço ka uruar në mënyrë të veçantë fituesin e ‘BBV2’ Luiz Ejllin dhe bashkëshorten e tij Kiara Titon për ardhjen në jetë të bebushes Luna.

Na ndiqni në rrjetet Sociale
Më të Lexuarat

ZoneVIP.al