Facebook
WhatsApp

Lot në studio, Fjoralba dhe fermerët nuk përmbahen, çfarë ndodhi në “Ferma VIP”?

Rrëfimi i Albano Bogdos në “Ferma VIP” ka përlotur të gjithë të pranishëmit në fermë por dhe në studio. Aktori i humorit tregoi historinë e trishtë të jetës së tij, ndërsa shprehu dashurinë dhe falënderimin për nënën e tij.

Pas Albanos ishte radha e Bes Kallakut që të bënte fermerët e tjerë por edhe moderatoren Fjoralba Ponari që të lotonte, ndërsa po recitonte një poezi të emocionuese për nënën.

Emocionet kanë qenë shumë të forta, aq sa moderatorja u detyrua të ndërpresë për pak çaste spektaklin dhe të kalojë në publicitet.

Na ndiqni në rrjetet Sociale
Më të Lexuarat

ZoneVIP.al