Facebook
WhatsApp

Luiz Ejlli flet për shtatzëninë e Kiarës: Bebit nuk do i thërras në emër…

Në shtëpinë e “Big Brother VIP” dinamikat dhe debatet sa vinë e shtohen, teksa banorët janë përballur me sfida të shumta. Me pjesëmarrjen e veçantë të fituesit në fuqi, Luiz Ejlli!

Luizi do të jetë gjatë gjithë spektaklit në studio, e do të japë mendime për disa nga situatat e “BBV3”!

Ndërkohë, Luizi u shpreh për këngën më të re “KCE”, teksa tregoi më shumë për pritjen e vogëlushes me Kiarën

“Gjinekologu më tha, është i vetmi rast që s’ka nevojë për ADN. Dihet që është fëmija yt sepse kërcen.” (qesh)

Por a ka gjetur dyshja një emër për bebin? Ja si shprehet Luizi:

“Nuk do i thërras kurrë në emër, por zemra ime, shpirti im, princesha ime.”

Na ndiqni në rrjetet Sociale
Më të Lexuarat

ZoneVIP.al